Jak děláme software aneb metody vývoje

Když každý dělá to co umí, softwarové dílo se podaří.

Vývoj software je vědění, které né každý ovládá, čtěte více …

Garance termínu a ceny

Termín a konečnou cenu znáte předem. Dopředu odhadneme, kolik software bude stát. Protože každý web je dílo na zakázku přesně podle potřeb konkrétního zákazníka, odhadujeme pracnost v reálných hodinách a dáme Vám i reálnou cenu. Nezabalujeme cenu do žádných doplatků a víceprací. Dáme Vám jasný termín a jasnou cenu, která je konečná a při dokončení díla nepřekvapí zákazníka další náklady, který bývají mnohdy u jiných realizátorů běžné.

Odbornost a kvalitně odvedená práce

Není samozřejmostí, že programátoři za sebou zanechávají kvalitně odvedenou práci. Úspěch každého projektu je závislý na správném pochopení zadání a odborných znalostech jak toto zadání zavést do praxe a správném vedení, kdy programátoři tvoří optimalizované a přehledné kódy a dobře fungující celek. Od našeho týmu nikdy neuslyšíte „že něco nelze naprogramovat“. Máme odborné zkušenosti a umíme svoji energii zacílit na výsledek. Náš tvořivý tým i Vám může být k dispozici.

Invence a nápady

Když k nám přijde klient se svým záměrem, rozvineme s ním debatu a snažíme se jeho nápadům přidat hodnotu navíc. Na každé schůzce se setkají tvořivé elementy a zkušenosti z oboru našeho zákazníka a z oboru informačních technologií. Často zákazníkovi otevřeme nové obzory a dodáme přidanou hodnotu, o které předtím nevěděl. Řídíme se mottem „Vaším informačním technologiím dáváme nový smysl.“

Návratnost

Často zákazníci slyší od softwarových firem, kolik je výsledný software bude stát. Zákazník se pak přikloní k řešení, pořídit tento web nebo aplikaci za co nejnižší cenu. Měřítkem není jen cena ale další neméně důležité skutečnosti, na které zákazník úplně zapomene, nebo o nich vůbec neví. My Vám řekneme, kolik pořízením software od nás vyděláte. Tato informace Vám potom prozradí, jaká bude návratnost vaší investice do nové aplikace na zakázku. Nepočítejte v cenách, ale investujte. Každá investice by se měla vrátit zpět a my tvoříme weby s rychlou návratností vložených investic.

Odborná rada

Hájíme zájmy naších klientů, ale často se u jiných firem setkáváme s přístupem, že zájmy jejich klientů jsou až v druhé nebo poslední řadě. Radíme vždy ve prospěch zákazníka a to i v případě nezávazné konzultace zdarma. Poradíme, na co si dát pozor při pořízení software. Zkonzultujeme cenové nabídky. Optimálně zvážíme s Vámi, zda je cenová nabídka příliš levná nebo naopak moc drahá. Odhadneme, jakou šanci na úspěch Váš projekt má, a řekneme Vám na co si dát pozor při rozjezdu start-upů a nových webů.

Produktivní tým

Náš tým spolupracuje již dlouho a má za sebou desítky úspěšných projektů. Protože každý člen týmu dělá svojí práci se zaujetím a nadšením, daří se nám dodávat komerčně úspěšné weby, které naším zákazníkům přináší efektivní zisk a rychlou návratnost vložených prostředků. Máme k dispozici kreativního grafika, jehož nápady Vás zaujmou. Kodéra, který umí vytvořit SEO optimální, čistý a úsporný HTML kód. Tento kód si přeberou programátoři a naprogramují aplikaci podle Vašich potřeb. Výsledkem je rychlá a kvalitní práce celého týmu a spokojený zákazník.

Copyright © 2014 PERTLIK SOFTWARE. Všechna práva vyhrazena.