Reference naších klientů

Co o nás tvrdí ti, kteří nám opakovaně dávají práci a rádi se k nám vrací?

Služby firmy PERTLIK SOFTWARE mohu vřele doporučit.
Příprava projektu tvorby specializovaného aukčního portálu, šitého na míru, proběhla naprosto profesionálně a vlastní realizace byla provedena v dohodnutých termínech.
Velmi oceňuji flexibilní, pružné jednání na změny, které vyvstaly v průběhu realizace, a děkuji za jejich velmi rychlou implementaci.
PERTLIK SOFTWARE jednala naprosto v souladu s naším cílem „Continuous Improvement“. Mile mne překvapila šíře záběru, které je PERTLIK SOFTWARE schopna připravit zákazníkům v době internetových prodejů, služeb a komunikace. Těším se na další spolupráci.

Ing. Martin Kratochvíl, MBA – jednatel Galerie Kutná Hora, s.r.o.

 
art-gallery-aukce-obrazu

„Profesionalita, rychlost komunikace, lidský přístup = firma Pertlík software.“

I přes náš specifický požadavek vytvořit speciální aukční e-shop, se firma Pertlík software, jako jediná, nezalekla a pustila do vývoje tohoto projektu. Jsme rádi, že naše důvěra padla do rukou právě těchto odborníků a ukázala se jako prvním správným krokem.

Pokud upřednostňujete lidské jednání, selský rozum, a to vše s profesionálním přístupem, jste na správném místě.

Aukční portál www.fer-plej.cz vřele doporučuje a děkuje za vše. Jaroslav Bureš,

 
art-gallery-aukce-obrazu

Chtěl bych poděkovat firmě PERTLIK SOFTWARE za výbornou spolupráci při tvorbě našeho webu.
Oceňuji profesionální přístup, rychlost a kreativitu. Velmi rád doporučím tuto firmu!

Filip Rýgl, CEO Art&Gallery s.r.o., www.obrazy-aukce.cz

 
art-gallery-aukce-obrazu

Firma PERTLIK SOFTWARE nám dovolila úplně zapomenout na dvě negativní zkušenosti s předchozími firmami. Byli jsme příjemně překvapeni s Vaší spoluprací.

Celý projekt byl zpracován dle našich představ, všechny etapy technicky náročného řešení portálu ArtPlanet.cz proběhly přesně v předem domluvených termínech a rámec smlouvy byl dodržen do posledních detailů. V závěrečné etapě doladění celého projektu a po jeho spuštění se nám dostalo nadstandardní podpory, obdržely jsme další cenné rady a vylepšení některých funkčností webu v rámci bonusu nad rámec smlouvy.

Na spolupráci s firmou PERTLIK SOFTWARE si nejvíce ceníme spolehlivosti, bezproblémové komunikace a dodržování domluvených termínů. Velice nás těší, že spolupráce se osvědčila a návštěvníci našeho portálu již mohou brouzdat v kategoriích zaplněných spoustou úžasných hand-made produktů, které u nás vybraní čeští a slovenští tvůrci nabízejí.

Věra Pospíchalová, CEO a administrátor, ARTPLANET.CZ

 
art-planet-logo-modra-cerna-600

Vážený pane Pertlíku,

rád bych vám poděkoval za naši dosavadní spolupráci, týkající se tvorby webových stránek a jejich následné správy. Vaše ochota a rychlost je pro mě zárukou, že naše požadavky jsou obratem vyřízeny za perfektních cenových podmínek.

Všechny naše weby, které jste vytvořil (od jiného ani nemáme) jsou moderní, uživatelsky z obou stran přívětivé a mají více než očekávanou návštěvnost.

Děkuji a těším se na naši další spolupráci.

Dopis našeho zákazníka ke stažení ve formátu PDF.

Roman Bohuslav, jednatel, Optiexe, s.r.o. a Metropolo Finance, s.r.o.

art-planet-logo-modra-cerna-600

Spolupráce na tvorbě aukčního systému proběhla podle našich představ. Komunikace s vývojovým týmem byla bezproblémová a software byl dodán včas a v nadstandardní kvalitě.

Díky tomu, že všechno klaplo, jsme mohli spustit předvánoční charitativní aukci přesně podle toho, jak byla naplánována. Díky této aukci naše televize vydražila kytaru zpěváka Briana Adamse za 200 tisíc Kč.

Marek Drápal, ředitel vývoje, Prima TV

 
art-planet-logo-modra-cerna-600

Firma PERTLIK SOFTWARE nám dodala tři internetové prodejny.
Weby nám byly dodány včas a k naší plné spokojenosti. Spolupracujeme spolu již více jak 4 roky a všechny naše doplňkové požadavky, včetně dodávky nástavby e-shopu pro mobilní obchodníky, jsme zadali znovu této firmě.

Tuto firmu doporučuji především s ohledem na jejich vstřícný a profesionální přístup k naším projektům a ochotě řešit software s ohledem na naše potřeby rostoucího obchodu.

V současné době pro nás PERTLIK SOFTWARE provádí modernizaci webového obchodu na nové multidoménové platformě MULTISHOP, na které si budeme moci otevřít další internetové prodejny.

Bc.Petr Škoda, CEO of Globaltek Group, s.r.o.

 
art-planet-logo-modra-cerna-600

Naše Vize, tvorba multifunkčního obchodu a portálu Auland.cz, který v sobě obsahuje jak penny aukce, prodej zboží, soutěže, novinku – penny bazar a spousty další internetové zábavy se pro nás díky této firmě stala skutečností.

V průběhu projektu jsme se dohodli na několika změnách a vylepšeních, které pro nás firma PERTLIK SOFTWARE naprogramovala bez navýšení ceny.

Ve výsledku vlastníme lepší produkt za původní cenu na které jsme se dohodli na začátku. Oceňujeme profesionalitu a rychlost s jakou jsou všechny naše požadavky řešeny.

Oldřich Lipka, Auland, spol. s r.o.

 
art-planet-logo-modra-cerna-600

Optimalizované internetové stránky s redakčním systémem nám byly dodány během několika dnů a díky nim nyní získáváme nové zákazníky.

Soňa Adamcová, daňové poradenství

 
art-planet-logo-modra-cerna-600
Copyright © 2014 PERTLIK SOFTWARE. Všechna práva vyhrazena.