Tvorba rezponzivních a mobilních web stránek

Responzivní web

Google se rozhodl chránit data uživatelů mobilních zařízení tím, že nedávno přišel s novou podmínkou zobrazení výsledků ve vyhledávačích, díky které by majitelé webů, jež nejsou přizpůsobeny pro mobilní zařízení budou penalizováni.

Ve vyhledávání budou upřednostněny ty stránky, které svůj obsah dokáží přizpůsobit mobilnímu zobrazení. Pro mobilní zobrazení stránek stačí dodržet několik zásadních parametrů při tvorbě nového responzivního webu:

V dnešní době je mobilní nebo responsivní web již nutností než výstředností mladé generace. Dle průzkumu by 59% lidí firmu nedoporučilo, pokud se špatně zobrazuje jejich web na mobilních zařízeních.

Zastaralý nemobilní web evokuje v zákazníkovi pocit, že firma u které hledá informace nejde z dobou a nestará se o modernizaci svých marketingových nástrojů. Pokud si zákazník zobrazí Váš nemobilní web na svém mobilním telefonu, díky neúspornému načítání, to bude stát zákazníka neskromná mobilní data a podruhé si váš zákazník určitě rozmyslí, zda-li na váš web znovu přijde či nikoliv.

Mít web, optimalizovaný pro mobily a tablety, se tak stává relativně důležitou otázkou i pro firmy, které se domnívaly, že jejich zboží přes mobily neprodávají.

Vyhledávač dal majitelům webových stránek čas na tvorbu a zavedení nových responzivních web stránek. Změny ve vyhledávání vstoupí v platnost 21. dubna. Podle vyjádření společnosti mají mít zásadní dopad na výsledky mobilního hledání. A to po celém světě a ve všech jazycích.

  • Text čitelný a velký i bez zoomování
  • Odkazy na webu přizpůsobeny pro dotyková zařízení (dál od sebe)
  • Obsah webu přizpůsoben šířkou celé obrazovce mobilního zařízení
  • Mobilní rozhraní a design přizpůsoben mobilnímu webu
  • Rychlé načítání obsahu bez neúsporných grafických prvků i přes mobilní internet

"Jestli jste doteď neřešili zobrazení svého webu v mobilních zařízeních, je nejvyšší čas pořídit si responzivní web. Ti, kteří svoje stránky během pár týdnů nepřizpůsobí tak, aby byly responzivní, ztratí se v mobilním vyhledávání a váš klient, který vás hledá z mobilu vás prostě nenajde!"

Doporučení.

Dodáváme stovky moderních responzivních grafických šablon

Řešení? Redakční systém s responzivním vzhledem

Dodáme Vám nový responzivní web na pokročilém OpenSource redakčním systému WordPress s češtinou. Mezi hlavní přednosti redakčního systému WordPress patří snadné ovládání a správa, výtečná rozšiřitelnost, kvalita výstupu a jednoduchá aktualizace pomocí administrace. K dispozici jsou tisíce pluginů a vzhledů, které vám umožní vytvořit stránky přesně podle vašich představ. Aplikace je k dispozici v češtině.

A navíc cenu za instalaci platíte jednorázově! Odpadají náklady na pronájem komerčních redakčních systémů, vytvořených na zakázku za účelem zisku. Zaplatíte jen práci programátora.

Proč si nechat vytvořit Váš nový web od nás?

NNemusíte se o nic starat. Vše zařídíme, nainstalujeme a nakonfigurujeme na klíč.
Vvytvoříme obsah Vašeho webu na míru vašemu SEO tak aby Vás zákazníci našli mezi prvními.
Jjakékoli rozšíření webu, včetně e-shopu pořídíte bezplatně, WordPress šetří vaše peníze!
Originální design nebo moderní šablonu vytvoříme a nainstalujeme prakticky okamžitě.

Kolik zaplatíte?

Ceny responzvních webů se pohybují od 9 900,- CZK dle požadavků na grafické zpracování, účelu webu. Námi vytvořený web Vám rychle přivede nové zákazníky a počáteční investice se Vám rychle vrátí zpět.

"Naše ceny nejsou nikterak vysoké a vždy se Vám rádi přizpůsobíme. Snažíme se vždy o to, aby se vám investice do nového responsivního webu rychle vrátila zpět. Kvalitní SEO a dobrá prezentace i na mobilech přidá hodnotu Vašemu podnikání."

Naše ceny

Objednejte ještě dnes, zítra již můžete mít svůj nový web.

V objednávce prosím uveďte požadované služby, telefonický kontakt na Vás a stručnou představu o Vašem novém webu. Pokud máte stávající web, uveďte i URL adresu stávajícího webu. Na základě Vaší objednávky Vás zpětně kontaktujeme.

Copyright © 2014 PERTLIK SOFTWARE. Všechna práva vyhrazena.