Prodej nemovitostí v online aukcích získává na popularitě.

Realitní makléři svým zákazníkům stále častěji nabízejí prodej formou online aukce. Majitelé, kteří tímto druhem prodeje prošli, jsou často spokojení s průběhem, získanou prodejní cenou, nikoliv však ale s délkou prodeje.

Aukce nemovitostí jsou výhodné pro prodejce, jejichž nemovitost byla nabízena na trhu delší dobu. Dále jsou výhodné pro nemovitosti, které mohou nabídnout nižší vyvolávací cenu. Aukční online systémy pomalu získávají na prodejní razanci a opravdoví kupci se pomalu stěhují z aukčních domů a klasických sálových aukcí do online světa.

Možnost dražit v online aukci oceňují i pracovníci obcí a měst, kteří například vykupují pozemky pro své obecní projekty a mohou vše řešit z prostor svých kanceláří.

Pokud se rozhodnete nabídnout nemovitost v klasické aukci, můžete počítat, že se vaše nemovitost prodá zhruba během čtyř týdnů. Pokud ale chcete využít elektronických aukcí, počítejte s dobou až 8 týdnů, v závislosti na množství dražitelů.

Obecně platí, čím více získaných dražitelů, tím vyšší je získaná cena.

    Pořizujete aukční systém? E-shop, který opravdu prodává, nebo nové webové stránky? Kontaktujte nás! (+420 723 636 313) Rádi Vám připravíme nabídku, která Vás mile překvapí.

    * - povinná položka

    … Vaším technologiím dáváme nový smysl …

    Přemýšlíte o svém projektu?

    Spojme zkušenosti a pojďme společně realizovat Vaše plány vstříc úspěšnému byznysu. My Vám dodáme kvalitní softwarový nástroj, a Vy mu vdechnete jeho duši.