Nejlevnější nebo nejrychlejší?

Majitelé e-shopů a internetových elektronických obchodů mezi sebou často vedou cenovou válku, kdo bude nejlevnější. Často dokonce na vrub své vlastní marže. Porovnávače cen motivují ke snížení ceny na samé dno ziskovosti. Bohužel ale nejlevnější může být vždy pouze jeden takže ostatní tuto válku prohrají.

Přitom vhodnou alternativou k nejnižší ceně je někdy nejrychlejší distribuce zboží. Pokud zdůrazníte, že zboží od Vás zákazník obdrží nejrychleji a váš e-shop Vás v tomto směru vhodně podpoří příslušnými nástroji, nemusíte válku s cenovými „bourači“ prohrávat, a možná jí i můžete vyhrát.

 • Nabízí Vám váš e-shop spojení s vašimi dodavateli do takové míry aby jste mohli garantovat zákazníkovi rychlou reakci na jeho poptávku?
 • Umí váš e-shop tuto přednost i vhodně prezentovat zákazníkovi tak, že se zákazník rozhodne koupit na Vašem e-shopu?
 • Umí váš e-shop spolupracovat s logistickými partnery tak, že nedochází při distribuci ke zbytečným prodlevám

Ne tak docela? Náš e-shop to dokáže, a ještě mnohem víc …

  Pořizujete aukční systém? E-shop, který opravdu prodává, nebo nové webové stránky? Kontaktujte nás! (+420 723 636 313) Rádi Vám připravíme nabídku, která Vás mile překvapí.

  * - povinná položka

  … Vaším technologiím dáváme nový smysl …

  Přemýšlíte o svém projektu?

  Spojme zkušenosti a pojďme společně realizovat Vaše plány vstříc úspěšnému byznysu. My Vám dodáme kvalitní softwarový nástroj, a Vy mu vdechnete jeho duši.