Reference našich klientů

Naši klienti jsou s námi spokojeni

A zde jsou jejich reakce:

Služby firmy PERTLIK SOFTWARE mohu vřele doporučit.

Příprava projektu tvorby specializovaného aukčního portálu, šitého na míru, proběhla naprosto profesionálně a vlastní realizace byla provedena v dohodnutých termínech.

Velmi oceňuji flexibilní, pružné jednání na změny, které vyvstaly v průběhu realizace, a děkuji za jejich velmi rychlou implementaci.

PERTLIK SOFTWARE jednala naprosto v souladu s naším cílem „Continuous Improvement“. Mile mne překvapila šíře záběru, které je PERTLIK SOFTWARE schopna připravit zákazníkům v době internetových prodejů, služeb a komunikace. Těším se na další spolupráci.

Martin Kratochvíl

Galerie Kutná Hora

„Profesionalita, rychlost komunikace, lidský přístup = firma Pertlík software.“

I přes náš specifický požadavek vytvořit speciální aukční e-shop, se firma Pertlík software, jako jediná, nezalekla a pustila do vývoje tohoto projektu. Jsme rádi, že naše důvěra padla do rukou právě těchto odborníků a ukázala se jako prvním správným krokem.

Pokud upřednostňujete lidské jednání, selský rozum, a to vše s profesionálním přístupem, jste na správném místě.

Jaroslav Bureš

Na Férovku, s.r.o.

Firma PERTLIK SOFTWARE nám dovolila úplně zapomenout na dvě negativní zkušenosti s předchozími firmami. Byli jsme příjemně překvapeni s Vaší spoluprací.

Celý projekt byl zpracován dle našich představ, všechny etapy technicky náročného řešení portálu ArtPlanet.cz proběhly přesně v předem domluvených termínech a rámec smlouvy byl dodržen do posledních detailů. V závěrečné etapě doladění celého projektu a po jeho spuštění se nám dostalo nadstandardní podpory, obdržely jsme další cenné rady a vylepšení některých funkčností webu v rámci bonusu nad rámec smlouvy.

Na spolupráci s firmou PERTLIK SOFTWARE si nejvíce ceníme spolehlivosti, bezproblémové komunikace a dodržování domluvených termínů. Velice nás těší, že spolupráce se osvědčila a návštěvníci našeho portálu již mohou brouzdat v kategoriích zaplněných spoustou úžasných hand-made produktů, které u nás vybraní čeští a slovenští tvůrci nabízejí.

Věra Pospíchalová

ArtPlanet

Vážený pane Pertlíku,

rád bych vám poděkoval za naši dosavadní spolupráci, týkající se tvorby webových stránek a jejich následné správy. Vaše ochota a rychlost je pro mě zárukou, že naše požadavky jsou obratem vyřízeny za perfektních cenových podmínek.

Všechny naše weby, které jste vytvořil (od jiného ani nemáme) jsou moderní, uživatelsky z obou stran přívětivé a mají více než očekávanou návštěvnost.

Děkuji a těším se na naši další spolupráci.

Roman Bohuslav

Optiexe, sr.o.

Firma PERTLIK SOFTWARE nám dodala tři internetové prodejny.

Weby nám byly dodány včas a k naší plné spokojenosti. Spolupracujeme spolu již více jak 4 roky a všechny naše doplňkové požadavky, včetně dodávky nástavby e-shopu pro mobilní obchodníky, jsme zadali znovu této firmě.

Tuto firmu doporučuji především s ohledem na jejich vstřícný a profesionální přístup k naším projektům a ochotě řešit software s ohledem na naše potřeby rostoucího obchodu.

V současné době pro nás PERTLIK SOFTWARE provádí modernizaci webového obchodu na nové multidoménové platformě MULTISHOP, na které si budeme moci otevřít další internetové prodejny.

Petr Škoda

Globaltek s.r.o.

Naše Vize, tvorba multifunkčního obchodu a portálu Auland.cz, který v sobě obsahuje jak penny aukce, prodej zboží, soutěže, novinku – penny bazar a spousty další internetové zábavy se pro nás díky této firmě stala skutečností.

V průběhu projektu jsme se dohodli na několika změnách a vylepšeních, které pro nás firma PERTLIK SOFTWARE naprogramovala bez navýšení ceny.

Ve výsledku vlastníme lepší produkt za původní cenu na které jsme se dohodli na začátku. Oceňujeme profesionalitu a rychlost s jakou jsou všechny naše požadavky řešeny.

Karel Lipinka

Auland

Dnes 4.5.2018, je to přesně měsíc, co jsem zahájila spolupráci s firmou PERTLIK SOFTWARE. Maximální pracovní nasazení pana Pertlíka a jeho ochota, kdykoliv okamžitě reagovat na jakékoliv požadavky či dotazy mě naprosto nadchly a velice si vážím jeho rychlého, spolehlivého, profesionálního a zároveň lidského přístupu. Během 48 hodin jsem měla díky firmě PERTLIK SOFTWARE k dispozici kompletní aukční software včetně webových stránek a další týden již mohla pořádat první úspěšné aukce. Chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat panu Pertlíkovi a zároveň vřele doporučit služby firmy PERTLIK SOFTWARE každému, kdo se rozhoduje jít cestou prodeje svých služeb či produktů formou on-line aukcí. 

Bc. Jolana Krčková

jednatel KOKR Aukce s.r.o.

Rádi z Vás také uděláme našeho spokojeného zákazníka.

Nebo si jen tak přijďte dát kávu do našich kanceláří a probrat s nám i svůj nový internetový projekt. Rádi Vás uvidíme a předáme vám naše zkušenosti.

ZAČNEME SPOLEČNĚ UŽ DNES?