Řekněte o nás Vaším obchodním partnerům.

Ideálním zákazníkem je ten, co u nás utrácí nejvíce a dobře se s ním jedná. Takového zákazníka si musíme hýčkat a chránit. Ideální stav je, kdyby šel takovýto zákazník naklonovat.

Za malý dárek nebo malou výhodu nebo jen tak bychom se mohli čas od času takového zákazníka zeptat, zda-li nezná někoho o kom by se o našem e-shopu zmínil. Zpravidla se pohybuje v kruzích svých obchodních partnerů, kteří utrácejí své peníze jinde, za podobné zboží jako kupuje i náš klíčový zákazník.

Proč by tedy nemohli nakupovat v našem e-shopu?

Dejte svému klíčovému zákazníkovi pocit svěřené důvěry, svěřte se mu že si jej vážíte a že by jste si přáli mít desítky takových jako je on.

Oslovte jej individuálně, pokud jej zařadíte do anonymní řady všech zákazníků, je to chyba, kterou často dělá většina e-shopů.

 • Máte ve svém e-shopu možnost rozklíčovat, který zákazník je pro Vás důležitý?
 • Umíte ve svém e-shopu nastavit kampanětak aby jste klíčové zákazníky jen zbytečně neobtěžovali?
 • Umí Váš e-shop zprostředkovat individuální pozvánkyk nákupu pro Vaše klíčové zákazníky?
 • Dokáže Váš e-shop rozklíčovat nové návštěvníky, kteří přišli proto-že se o nás zmínil jejich obchodní partner, který u nás již nakupuje?
 • Dají se Tito noví návštěvnícive Vašem e-shopu označit tak, že pokud přijdou znova, e-shop je motivuje k nákupu nabídkou podobného sortimentu, který kupuje náš klíčový zákazník?

Pokud ne, pořiďte si profesionální nástroj prodeje přes internet.

Napište si o více informací o internetovém obchodu Multishop? E-shopu ve kterém Váš obchod roste.

  Pořizujete aukční systém? E-shop, který opravdu prodává, nebo nové webové stránky? Kontaktujte nás! (+420 723 636 313) Rádi Vám připravíme nabídku, která Vás mile překvapí.

  * - povinná položka

  … Vaším technologiím dáváme nový smysl …

  Přemýšlíte o svém projektu?

  Spojme zkušenosti a pojďme společně realizovat Vaše plány vstříc úspěšnému byznysu. My Vám dodáme kvalitní softwarový nástroj, a Vy mu vdechnete jeho duši.