Blog

Aukce obrazů
PRODÁVEJTE UMĚNÍ VE VLASTNÍ AUKCI

Jediný hotový systém pro aukce umění, obrazů a starožitností.

Nainstalujeme Vám aukční systém pro aukce umění, historických děl včetně obrazů.

Součástí systému jsou aukce obrazů v elektronické aukční obrazové síni. Aukcí se mohou zúčastnit dražitelé, kteří jsou milovníky umění a historie. Tito dražitelé mohou dražit jak online ke konci aukce nebo si na své díla, o které mají zájem vložit takzvané limitní příhozy.

Limitní příhoz je maximální možná částka, kterou má zájem dražitel do díla investovat a automat se stará o to, aby limitní příhoz dražitele použil vždy když je dražitel přehozen nabídkou jiného zájemce.

Tato automatická funkce zaručuje účastníkům komfortní a výhodný nákup. Nevydražená díla automaticky přechází do komisního prodeje za limitní ceny, které jsou stanovené po ukončení dražby.

Hlavní funkce aukce obrazů

Kontakt s dražiteli

Systém upozorní dražitele ihned, když ztratí vedoucí pozici v aukci. Systém upozorní dražitele na vyřazení limitu jiným dražitelem. Hlídací pes hlídá zajímavá díla autorů, o které má dražitel zájem.

Automatizace

Automatické vystavení a rozeslání faktur vítězům aukcí po ukončení aukce. Automatické započtení provize a možnost online platby kartou nebo jakýmkoliv online převodem mezi bankami.

Přehledné katalogy

Přehledná filtrace položek podle autorů nebo podle aukce, kategorizace položek, vyhledávání a našeptávač, který okamžitě najde díla v aukcích podle autora nebo podle názvu.

Napište si o vlastní aukční systém pro prodej starožitností, nebo volejte +420 723 636 313

[mesmerize_contact_form shortcode=“contact-form-7 id="41" title="Kontakt"“]

Z našeho blogu

Seznámíme Vás s báječným místem, kde každou sekundu klesá cena!

Seznámíme Vás s báječným místem, kde každou sekundu klesá cena!

Ano, tím místem je Holandská ticker aukce. Obrácená anglická aukce, která využívá princip stanovení nejvyšší nadhodnocené ceny, která je postupně snižována do doby, než cenu některý z účastníků aukce neakceptuje a zboží nezakoupí.Je také nazývaná otevřenou veřejnou...

Jsou aukce, ve kterých Vám za svoji nabídku lidé zaplatí.

Jsou aukce, ve kterých Vám za svoji nabídku lidé zaplatí.

Patří mezi sekundární typy aukcí, u které je podstatou zaplacení všech nabídek i v případě, že nevyhrají (All-pay auction). Zájemce, který nabídne nejvyšší částku, získá zboží z aukce. Hlavním důvodem pořádání tohoto typu aukce jsou soutěží o zboží s nízkými cenami....

Aukce s nerezervovanou cenou

Aukce s nerezervovanou cenou

Aukce, s nerezervovanou cenou je aukce, ve které není udána částka, za kterou by měl být prodej uskutečněn. Tedy je zboží prodávané nezávisle na ceně. Dalo by se říct, že u této aukce vidí prodejce větší příležitost na přilákání rozsáhlejšího počtu zájemců vzhledem...