Aukce obrazů

PRODÁVEJTE UMĚNÍ VE VLASTNÍ AUKCI 

Jediný hotový systém pro aukce umění, obrazů a starožitností. 

Nainstalujeme Vám aukční systém pro aukce umění, historických děl včetně obrazů.

Aukce obrazů

Součástí systému jsou aukce obrazů v elektronické aukční obrazové síni. Aukcí se mohou zúčastnit dražitelé, kteří jsou milovníky umění a historie. Tito dražitelé mohou dražit jak online ke konci aukce nebo si na své díla, o které mají zájem vložit takzvané limitní příhozy.

Limitní příhoz je maximální možná částka, kterou má zájem dražitel do díla investovat a automat se stará o to, aby limitní příhoz dražitele použil vždy když je dražitel přehozen nabídkou jiného zájemce.

Tato automatická funkce zaručuje účastníkům komfortní a výhodný nákup. Nevydražená díla automaticky přechází do komisního prodeje za limitní ceny, které jsou stanovené po ukončení dražby.

Hlavní funkce aukce obrazů

Kontakt s dražiteli

Systém upozorní dražitele ihned, když ztratí vedoucí pozici v aukci. Systém upozorní dražitele na vyřazení limitu jiným dražitelem. Hlídací pes hlídá zajímavá díla autorů, o které má dražitel zájem.

Automatizace

Automatické vystavení a rozeslání faktur vítězům aukcí po ukončení aukce. Automatické započtení provize a možnost online platby kartou nebo jakýmkoliv online převodem mezi bankami.

Přehledné katalogy

Přehledná filtrace položek podle autorů nebo podle aukce, kategorizace položek, vyhledávání a našeptávač, který okamžitě najde díla v aukcích podle autora nebo podle názvu.

Chcete se o našich webech dozvědět více?