Vyberte si Vaší novou aukci

Vyberte si Vaší novou aukci

A začněte vydělávat online. Dodáváme nástroj výdělku. Nástroj uchopte a využijte ke zisku.

Aukce typu Aukro

Umožněte svým novým zákazníkům dražit ve Vašem aukčním systému. Aukce typu aukro Vám nabízí pokročilé aukční funkce. Registrace nového prodejce, vystavení zboží do aukce, zvýraznění aukce, prodej reklamní plochy, affiliate program za doporučení, nákup kreditu registrovanými uživateli. Provozujte svůj nový aukční web a vydělávejte na pronájmu aukční a reklamní plochy. Pošlete nezávaznou poptávku ještě dnes, začněte prodávat služby Vaším novým zákazníkům.

Prokonzultujeme s vámi požadavky, navrhneme vám nejlepší variantu vašeho systému, nalezneme pro vás přidanou hodnotu a definujeme konkurenční výhody, dodáme vám aukční systém na míru a pomůžeme Vám přivést nové zákazníky. To vše pro vás za přijatelnou investici, která se rychle vrátí zpět.

CHCETE TUTO AUKCI? KONTAKTUJTE NÁS!

Aukce s placenými příhozy

P ro naše klienty intenzivně vyvíjíme online aukce a aukční portály, které se označují jako tak zvané „penny aukce“. Tyto online aukce na zakázku se vyznačují vysokou návratností vložených investic do vývoje.

Hravé aukce jsou dalším způsobem prodeje zboží nebo služeb. Uživatel kupuje příhozy a tyto příhozy pak investuje do aukce. Cena se zvedá jen o haléře a ve výsledku uživatel zboží zakoupí za zlomek reálné hodnoty ve chvíli, kdy již byl do aukce přihozen dostatečný počet placených příhozů. Jedná se o velice atraktivní způsob nakupování.

CHCETE TUTO AUKCI? KONTAKTUJTE NÁS!

Peer to peer aukce, půjčujeme si mezi sebou

Peer-to-peer půjčka je nebankovní půjčkou, kterou si poskytují prostřednictvím zprostředkovatele mezi sebou lidé. Na jedné straně máme dlužníka a na druhé straně máme investora. Investor podá aukční nabídku a dlužník jí přijme, ve chvíli uzavření kontraktu automaticky server vygeneruje vyplněnou smluvní dokumentaci s instrukcemi a zašle jí všem třem stranám e-mailem ve formátu PDF. Provize z objemu sjednaných půjček se pohybuje okolo 5%.

CHCETE TUTO AUKCI? KONTAKTUJTE NÁS!

Nákupní aukce a výběrová řízení

Efektivní snižování nákladu na pořízení zboží nebo služeb je možné s naší nákupní webovou aukcí. Vaši dodavatelé se registrují do webového aukčního systému a pak obdrží vstupenky do aukce. Po startu aukce spolu soutěží jednotliví dodavatelé, kdo předloží nejvýhodnější nabídku. S naším aukčním software lze dosáhnout úspory až 30% oproti původní kupní ceně. Vítězem je dodavatel, který nejvíce vyhovuje nastaveným kritériím nebo ten dodavatel, který podá nejlepší cenovou nabídku. Výhoda této souteže je v tom, že dosáhnete relevantní ceny oproti skryté soutěži, kde dodavatelé navzájem nejlepší cenu neznají.

CHCETE TUTO AUKCI? KONTAKTUJTE NÁS!

eAukce nemovitostí, elektronická aukční síň

Dražební síň pro elektronické dražby nemovistostí disponuje prostředky pro ověření věrohodnosti a identity dražitele. Administrátory dražeb jsou obvykle realitní kanceláře nebo exekutorské úřady. Ke každé dražbě je připojena dražební vyhláška a soubor nastavených parametrů. Dražební vyhlášky lze generovat dle vzorů nebo lze zavést i vlastní vzory dražebních vyhlášek. Ověření totožnosti a výše dražební jistoty je stanovena právě touto dražební vyhláškou. Administrátor aukce následně schvaluje po splnění podmínek účastníky aukce a povoluje jim přístup do aukční síně.

Více o aukci nemovitostí zde ….

CHCETE TUTO AUKCI? KONTAKTUJTE NÁS!

Aukce umění a starožitností

Dodáváme aukční systém pro aukce a historických děl včetně obrazů. Součástí prodeje jsou i dražby obrazů v aukční obrazové síni. Dražby se mohou zúčastnit dražitelé, kteří jsou milovníky umění a historie. Tito dražitelé mohou dražit jak online ke konci aukce nebo si na své díla, o které mají zájem vložit takzvané limitní příhozy. Limitní příhoz je maximální možná částka, kterou má zájem dražitel do díla investovat a automat se stará o to, aby limitní příhoz dražitele použil vždy když je dražitel přebit. Tato automatická funkce zaručuje účastníkům komfortní a výhodný nákup. Nevydražená díla automaticky přechází do komisního prodeje za limitní ceny, které jsou stanovené po ukončení dražby.

CHCETE TUTO AUKCI? KONTAKTUJTE NÁS!

Nevybrali jste si Vaší novou aukci?

Napište nám Vaše požadavky a my se vám ozveme a předložíme cenovou nabídku.

NAPIŠTE NÁM!

[mesmerize_contact_form shortcode=“contact-form-7 id="601" title="Online aukce penny aukce"“]