Tvorba e-shopu na míru

Tvorba e-shopu na míru

S velkým důrazem na ziskovost stavíme e-shopy na míru zákazníkovi od roku 2008. Našim společným cílem je prosperita vašeho eshopu. Na tvorbě Vašeho nového e-shopu se podílejí naši UX specialisté a odborníci na online marketing SEO a použitelnost, již od samého začátku.

O Váš nový e-shop se kontinuálně staráme i po jeho vytvoření. Spolupráce, která je přínosná. 

RESPONZIVITA

Nákupy mobilem a tabletem.

BEZPEČNOST

Silná hesla a zálohování dat.

PODPORA 24×7

Jsme stále k dispozici

REALIZUJTE SVŮJ NOVÝ E-SHOP NA MÍRU

Tajemství úspěchu

Internetový obchod se musí přizpůsobovat současným trendům a náladám svých zákazníků. Pokud je tato skutečnost opomíjena, úspěch je pouze dočasný. V online podnikání je velice důležité, aby již samotná tvorba e-shopu zajistila důležité instrumenty, jak pro obchodníky, tak pro Vaše zákazníky. Aby internetový obchod mohl splňovat náročné požadavky majitele, je vhodné realizovat e-shop na míru.

E-shop napojíme ne Váš informační systém ať už jde o ERP, CRM nebo samostatný účetní software. Samozřejmostí je spojení s platební bránou a dopravci. 

Transformujeme data Vašeho starého e-shopu při zachování všech struktur. Data tudíž nemusíte zadávat ani upravovat. 

Při tvorbě e-shopu na míru dbáme na automatizaci jednotlivých kroků vývoje tak, aby poté ovládání zabíralo minimum času.

Jaké jsou hlavní benefity našeho e-shopu?

Největším benefitem je Multishopping. Otevřete si tolik prodejen, kolik jen chcete. Na různých internetových adresách s různým sortimentem i vzhledem. Nemáte pak jen jeden e-shop.

PŘEHLEDNÁ ADMINISTRACE

JEDNODUCHÁ MODULARITA

PRODEJNÍ KANÁLY A AFFILIATE

DESIGN NA MÍRU OD UX EXPERTŮ

Tři jednoduché kroky k novému e-shopu

1

KONTAKTUJTE NÁS

Sjednáme si schůzku, na které probereme všechny Vaše  představy, potřeby, sortiment, odběratele a dodavatele. Vymyslíme jak co zlepšit aby se Vám investice rychle vrátila zpět.

2

REALIZUJEME VÁŠ E-SHOP

Na základě dohodnutých prodejních cílů Vám vytvoříme e-shop na míru. Váš  nástroj. Od začátku na jeho tvorbě  spolupracují UX a SEO specialisté, aby vzniklo profesionální technické dílo.

3

DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE

Péče a dohled nad okamžitou dostupností stránek. Rychlým načítáním, minimalizovanými grafickými a textovými zdroji. Dohled nad správnou indexaxcí a řešení provozních záležitostí.

Kontaktujte nás!

A napište si o úvodní analýzu a cenovou nabídku e-shopu na míru. Neexistují jednotné ceny, protože každý e-shop na míru je originál.

[mesmerize_contact_form shortcode=“contact-form-7 id="41" title="Kontakt"“]